קצת עלינו

 

אתר המכירות עולם הריהוט הוקם לאחר שנים ארוכות של ניסיון בתחום השיווק הסיטונאי, במטרה להוות פלטפורמה איכותית, נוחה וזולה לקניות ברשת. לצורך כך ריכזנו עבורכם את המגוון הגדול ביותר של מוצרים מכל הסוגים ומכל המותגים, על מנת לאפשר לכם לקבל את התמונה הרחבה ביותר על ההיצע בשוק, להקל עליכם לבחור מתוכו את הפריט המתאים לצרכיכם ולכיסכם ולקבל הכל באספקה ישירה עד הבית.

 

לנו בעולם הריהוט חשוב באופן אישי להביא לכם את המגוון הגדול ביותר במחיר המשתלם ביותר, אך חשוב לא פחות שתקבלו שירות יעיל ואדיב בזמינות גבוהה. לשם כך העמדנו עבורכם צוות מיומן ומקצועי ש'חי ונושם' את כל המוצרים וישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת הפריט המתאים ביותר עבורכם.

 

אנו בעולם הריהוט עומדים מאחורי כל מוצר ומוצר שאנחנו מוכרים ולכן אנו עובדים רק עם יצרנים ברמה גבוהה ותודעת שירות, ויבואנים רשמיים בעלי תחנות שירות בפריסה ארצית, כך שתקבלו אחריות מלאה ונגישה עבור המוצרים שרכשתם. בנוסף אנו מהווים עבורכם "אחריות כפולה" ומתחייבים לעמוד לרשותכם בכל בעיה שתיווצר מול הספקים.

 

בעולם הריהוט לא נחים לרגע ודואגים להתעדכן כל הזמן במוצרים החדשים בשוק ובמחירים המשתנים על מנת  שנוכל להביא לכם את המחירים הטובים ביותר בשוק. בנוסף, על מנת להקל עליכם אנו מאפשרים פריסת תשלומים נוחה של עד 12 תשלומים ללא ריבית.

 

אנו בטוחים שתיהנו מהשימוש באתר עולם הריהוט, ומאחלים לכם קניה נעימה ובטוחה.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בטלפון: 072-2222-520 | שעות הפעילות: בימים א-ה בין השעות 21:00 – 10:00

כתובתינו קדושת לוי 100 ביתר עילית

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 50021 ביתר עילית

מוצרים שנצפו

אין מוצרים שנצפו

מוצרים שנצפו

אין מוצרים

תפריט

התקשר

הגדרות